Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na prowadzenie działalności również przez sieć. Oczywiście wiąże się to z koniecznością inwestycji w witrynę internetową, która umożliwi pozyskanie większej ilości klientów. Czym strona jest atrakcyjniejsza wizerunkowo i łatwiejsza w obsłudze tym większa szansa na częstsze odwiedziny internautów.

Ceny estetycznych i funkcjonalnych stron internetowych sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wycena zależy od jakości grafiki, oczekiwanych dodatkowych funkcji, a także ilości poprawek, które wprowadza się na życzenie inwestora. Kolejnym etapem jest znalezienie hostingu. Profesjonalne firmy, którym zależy na braku awaryjności z pewnością nie będą oszczędzać. Hosting dla strony internetowej jest równie ważny co sama witryna. To dzięki niemu jest całodobowa dostępność treści dla wszystkich na całym świecie. Oczywiście nie wszystkich stać na drogie serwery. Niektórzy tworzą własne strony dla swojej fantazji i zaspokojenia ambicji, więc nie chcą dużo płacić za tą usługę. Gdzie kupić tani hosting dla strony www? Chociażby w firmie Kru, która reklamuje się, że nie oferuje bubli i domeny są pozbawione kruczków.

Hosting od kru.pl to gwarancja stałej ceny, na którą zgadza się usługobiorca podczas podpisywania umowy. Jest to tani i profesjonalny układ, dzięki któremu dwie strony korzystają. Z pewnością wygranym będzie firma, ponieważ zyskuje klienta zobowiązującego się płacić co miesiąc abonament. Może on również polecić ich firmę innym klientom, więc interes będzie się rozrastać. W końcu najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa. Tak samo wygranym jest osoba decydująca się na hosting w firmie Kru. Dlaczego? Otóż abonament jest naprawdę niski. W tym roku obowiązywała promocja. Polegała ona na zapłacie za pięć lat w cenie jednego roku. Takich okazji nie można łatwo znaleźć. Dodatkowo firma oferuje pomoc oraz posiada trzy serwery DNS położone w różnych lokalizacjach. Dzięki temu usługa jest bezawaryjna i bezpieczna, co również ma znaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here