Gdy dużo podróżujemy z dzieckiem, bardzo pomocne będą dodatkowe akcesoria do fotelika samochodowego, które sprawiają, że wzrośnie wygoda i komfort jazdy. Jakie akcesoria najlepiej wybrać?

Akcesoria do fotelików samochodowych

Nakładka na fotelik, służy do ochrony tapicerki samochodu, przed nadmiernym tarciem ze strony fotelika oraz wilgocią. Aby nakładka na fotelik spełniała swoje zadanie, powinna być miękka i wodoodporna. Jest świetnym rozwiązaniem, w momencie, gdy dzieci uczą się czystości. Jej cena jest niska, a znakomicie zabezpiecza fotelik przed niespodziewanym zmoczeniem.

Jej zaletą jest łatwość w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć taką nakładkę z fotelika i wrzucić do pralki. Nakładka umożliwia dziecku dłuższe podróże, bez konieczności zakładania pampersa. Najkorzystniej jest zaopatrzyć się w dwie sztuki.

Ochraniacz na pas samochodowy, jego zadaniem jest zabezpieczenie skóry dziecka przed pasem, który może podrażniać delikatną skórę dziecka. Na rynku dostępne są kolorowe i wzorzaste ochraniacze.

Akcesoria do fotelików samochodowych dla dzieci

Osłonki/ rolety przeciwsłoneczne, idealne na sezon letni, ale nie tylko. Takie osłonki świetnie chronią dziecko, przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Zabawki, aby umilić czas dziecko w trakcie podróży, ciekawym rozwiązaniem jest zakup specjalnych zabawek, które mogą być zamontowane do fotelika samochodowego.
Wielu rodziców chwali sobie interaktywny panel do samochodu. Jest to zabawka, która jest wykonana z miękkiego materiału. Mocowana jest z tyłu przedniego fotela samochodu. Za pomocą panela, dziecko poznaje i obserwuje zaciekawione zabawki.

Zabawki podczas jazdy poruszają się i wydają z siebie odgłosy. Wszystko po to, żeby dziecko skupiło się na tej zabawie podczas podróżowania.
Popularne są również łuki muzyczne z zabawkami. Przeznaczony dla niemowlaków. Przymocowany jest do fotelika, tak by maluch mógł swobodnie dotknąć bujające się zabawki. Taki łuk, angażuje wiele zmysłów dziecka, takich jak: słuch, wzrok i dotyk.

Przeczytaj też: http://samznatury.pl/siedziska-samochodowe-czy-to-dobre-rozwiazanie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here