Osobną kategorię pojemników plastikowych z przegrodami stanowią pojemniki sztaplowane. Są to konstrukcje proste, funkcjonalne, ale też bardzo wygodne w organizacji przestrzeni magazynowej. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Funkcjonalność za grosze

Najważniejszą zaletą pojemników sztaplowanych jest ich prostota połączona z funkcjonalnością.

Objawia się ona przede wszystkim prostotą i pomysłowością kształtu. Dzięki temu pojemniki plastikowe z przegródkami można ustawiać w dowolny sposób. Większość pojemników posiada specjalny kształt, który umożliwia stawianie ich na sobie. Taka „wieża” sprawdza się zwłaszcza w przypadku dużych magazynów, których funkcjonalną częścią są wysokie antresole użytkowe. Pojemniki sztaplowane można łączyć w całość za pomocą specjalistycznych konstrukcji łączących, mających postać kratownic, listew lub siatek.

Wygodny zakup

Zdecydowana większość pojemników sztaplowanych to modele uniwersalne, które można łączyć ze sobą.

Kupno takich pojemników jest bardzo proste. Większość sklepów nie ogranicza się do sprzedaży kilku różnych modeli. Wręcz przeciwnie – w ramach jednej transakcji można nabyć nawet kilkadziesiąt pojemników, co jest bardzo istotne ze względu na ogromne zapotrzebowanie na dużą liczbę takich modeli w średniej wielkości magazynie.

Łatwość w opisie

Jak na pojemniki ażurowe z przegródkami przystało większość pojemników sztaplowanych jest bardzo łatwa w opisie.

ażdy pojemnik posiada specjalną kieszeń, w którą można włożyć kartę informacyjną, technologiczną itd. Dzięki temu możliwe jest nie tylko sprawdzenie, jaki przedmiot znajduje się w wybranej przegrodzie, ale też bieżąca kontrola jego stanu magazynowego, oczywiście zgodnie ze stanem rzeczywistym (a nie księgowym). Taką możliwość oferują między innymi tradycyjne pojemniki plastikowe z przegródkami, ale – ze względu na swój rozmiar – są one zdecydowanie mniej poręczne.

Podsumowanie

Nowoczesne pojemniki ażurowe sztaplowane, to bardzo ciekawa propozycja na rynku pojemników przemysłowych i transportowych. Ich zaletą jest niewielki rozmiar, funkcjonalna konstrukcja, możliwość wykorzystania w dowolny sposób i łatwość opisu ich zawartości za pomocą zwykłej kartki wkładanej do odpowiedniej kieszeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here