Domowe metody ujędrniania skóry i likwidacji cellulitu nie przynoszą optymalnych efektów? W takim przypadku warto skorzystać z zabiegów gabinetowych. Sprawdzoną skuteczność oferuje endermologia – masaż podciśnieniowy.

Czym jest endermologia?

Endermologia to specjalny rodzaj masażu skóry, który prowadzi się z użyciem urządzenia generującego podciśnienie i rolującego skórę. Przede wszystkim wykonuje się go na ciele, ale z użyciem odpowiednich rolek możliwa jest także endermologia twarzy.

Celem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz likwidacja cellulitu. Również daje on bardzo dobre rezultaty w ujędrnianiu skóry. Publikowane dla zabiegu endermologia efekty zdjęcia, które można znaleźć w internecie, są najlepszym potwierdzeniem jego wysokiej skuteczności.

To nieinwazyjna, bezpieczna, naturalna metoda, która zyskała sobie wielu fanów na całym świecie. Dzisiaj dostępna jest także w Polsce. Osobom zainteresowanym masażem jak endermologia Katowice mogą zaoferować dostęp do najlepszych gabinetów, gdzie można z niej skorzystać.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Procedura ta wykonywana jest w specjalnym kostiumie. Ma on na celu ochronę skóry przed drobnymi urazami oraz pomaga w przesuwaniu głowicy.

W trakcie zabiegu dochodzi do zasysania fałdów skóry do komory urządzenia – tam są one poddawane podciśnieniu oraz masowane obracającymi się rolkami. Taki masaż jest znacznie bardziej intensywny niż zwykły, dlatego likwidacja cellulitu i efekt ujędrnienia są wtedy o wiele lepsze.

Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie dolegliwości bólowe, siniaki, obrzęki, które zanikają po paru dniach.

Jaki efekty daje endermologia?

Wykonane dla procedury endermologia efekty zdjęcia po jego wykonaniu mogą pokazać, że skóra jest bardziej jędrna, gładka, dochodzi do likwidacji cellulitu. Również zabieg ten umożliwia prowadzenie drenażu limfatycznego, oczyszcza tkanki z toksyn.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów endermologia powinna być prowadzona systematycznie. Początkowo 2-3 razy tygodniowo, a potem 1-2 razy na tydzień do uzyskania pożądanego stopnia estetyki skóry. Atrakcyjne efekty daje już jeden zabieg.

Osobom chcącym wziąć udział w zabiegu endermologia Katowice proponują wiele okazji. Dokładne informacje o endermologii w Katowicach można znaleźć w sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here