Walentynki to dla wielu par wyczekiwany dzień. Dzień Świętego Walentego czy też święto zakochanych to czas, w którym możemy okazać swojej drugiej połówce jakimi emocjami ją darzymy. Na prezent wcale nie musimy wydawać majątku, w prezentach liczy się przecież gest, a nie to ile na niego wydajemy.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/prezent-na-walentynki-do-100-zl/

Tanie podarunki na święto zakochanych – prezenty do 100 zł.

Prezent to pewnego rodzaju gest, który sprawa, że pokazujemy komuś, że darzymy go jakimś uczuciem. Ważniejsza jest sama myśl o osobie, niż kwota, która została przeznaczona na podarunek. Jeśli nie posiadamy obecnie budżetu na drogie prezenty lub gdy znasz swoją drugą połówkę standardowo krótko, to poniżej znajdziemy kilka pomysłów. Na jaki prezent do 100 zł się zdecydować? 

Romantyczna kolacja

Bardzo popularnym prezentem nie tylko na walentynki, ale również na inne okoliczności takie jak urodziny, dzień kobiet czy oświadczyny. Nie musimy robić rezerwacji w najdroższej restauracji, która znajduje się w Twoim mieście. Romantyczną kolację możesz wykonać samodzielnie (oczywiście w miarę swoich możliwości). Ważny jest sam gest. Samodzielnie przygotowany posiłek, jedzenie zamówione na wynos, kwiatki, świeczki i wspaniały, romantyczny nastrój. W ten sposób mamy gotowy prezent. Spędzenie czasu razem jest ważniejsze niż najdroższy prezent.

Prezenty na walentynki do 100 zł – DIY

Świetnym pomysłem na tani prezent jest wykonanie czegoś własnoręcznie. Prezent taki pokaże jak zależy nam na drugiej osobie i wcale nie musimy wydawać na niego dużej kwoty. Nawet najdroższy prezent nie będzie tak bardzo warty tego ile prezent wykonany samodzielnie. Wszystko zależy przede wszystkim od osoby, którą obdarowujemy. Zrobienie laurki od serca z pewnością będzie świetnym pomysłem. Dobrym pomysłem będzie wykonanie ozdobnego słoiczka, w którym będą karteczki, na których wypisane będzie 100 powodów, przez które kochamy drugą osobę.

Kwiaty, ramka na zdjęcie, poduszka lub pluszak?

Dużo osób odchodzi od „typowych” prezentów na dzień zakochanych, jakimi są kwiaty, poduszki, misie czy ramki na zdjęcia. Nie ma jednak potrzeby odchodzenia od tego, takie prezenty wciąż są mile widziane. Kwiaty cięte możemy jedynie zamienić na roślinkę doniczkową, która z pewnością posłuży znacznie dużej.

Ramka na zdjęcia natomiast wcale nie musi być już zwykłym prostokątem. W sklepach z dekoracją wnętrz znajdziemy wiele ciekawych opcji, z których na pewno warto jest skorzystać. Możemy również pokusić się o zamówienie poduszki z własnym zdjęciem lub napisem, albo postawić na ciepły i puchaty kocyk.

Zobacz też: http://www.miedzycechowy.pl/jakie-kupic-prezenty-na-walentynki-do-50-zl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here