Pragnienie dokonania jakiejś zmiany w swoim wyglądzie to całkowicie naturalne zjawisko. Tego rodzaju zabieg poprawia nastrój i bywa symboliczną oznaką rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Zmiany w wyglądzie są potrzebne czasem tylko po to, by się przekonać w czym będzie nam lepiej.

Zazwyczaj najłatwiej nam zmienić kolor włosów, fryzurę, styl ubierania się lub makijaż. Zmiany są dobre – wie o tym każda kobieta, choć i panowie nierzadko odczuwają też potrzebę zmian. Porozmawiajmy zatem o tym, jak zmienić kolor oczu – choćby na jeden dzień.

Soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu

Zmiana koloru oczu za pomocą szkieł kontaktowych – to bardzo proste. Możemy w ten sposób podkreślić naturalny kolor, nieco go „podkręcić”, by oczy stały się bardziej wyraziste. Niebieskie soczewki są dostępne w odcieniach o różnej intensywności

Dzięki nim osoba o tęczówkach szarych lub niebieskich, może zyskać turkusowy lub lazurowy kolor oczu. Możliwa jest też całkowita metamorfoza. Osoby niebieskookie mogą w jednej chwili zmienić kolor oczu na brązowy.

Takie zabiegi modyfikujące wizerunek znane są przede wszystkim aktorom filmowym i teatralnym. Nierzadko też korzystają z tego modelki podczas sesji fotograficznych. Ale każdy z nas może się przekonać jaki efekt wywołają kolorowe soczewki kontaktowe.

Czy kolorowe soczewki kontaktowe są bezpieczne?

Kolorowe soczewki kontaktowe są zrobione z wysokiej jakości materiału hydrożelowego lub silikonowo-hydrożelowego – takiego samego, jak przy zwykłych soczewkach. Osoby, które nie miały jeszcze z nimi do czynienia, niepokoją się czasem, czy to jest bezpieczne dla oczu. Bez obaw!

Dzisiejsza technologia jest tak zaawansowana, że możemy być spokojni o zdrowie naszego wzroku. Pigment zawarty w kolorowych soczewkach kontaktowych nie ma kontaktu z okiem. Komfort noszenia takich szkieł jest znakomity dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności materiału, z którego są wykonane. Kolorowe soczewki są całkowicie bezpieczne.

Zalety soczewek kontaktowych

Szkła kontaktowe, takie jak te: https://www.bezokularow.pl/soczewki-kontaktowe to bardzo wygodny sposób korekcji wad wzroku. Każdy, kto z jakichkolwiek względów woli unikać noszenia okularów, może wybierać spośród dziesiątek rodzajów i producentów.

Soczewki kontaktowe są nowoczesne i komfortowe. Można z nich korzystać w każdym wieku, nawet przy bardzo dużych wadach wzroku kilkunastu, a nawet 20 dioptrii. A jako wisienkę na torcie tych wszystkich zalet dodajmy tę, która nas dziś interesuje – zmiana koloru oczu za pomocą soczewek!

Kolorowe soczewki tylko przy wadzie wzroku? Niekoniecznie!

Soczewki kontaktowe powstały oczywiście z myślą o korekcji krótko- i dalekowzroczności. Zapewniają wygodę, można dzięki nim swobodnie uprawiać sporty,cieszyć się wygodą i pełną ostrością widzenia. Brak okularów na nosie dla wielu ludzi jest nieocenionym atutem. Chcesz spróbować zmiany kolory oczu, ale nie masz wady wzroku? Bez problemu możesz kupić soczewki kolorowe zerówki: https://www.bezokularow.pl/soczewki-zerowki.

Z łatwością znajdziesz miesięczne soczewki kontaktowe w różnych kolorach. To ekonomiczny wybór, bo soczewki o dłuższym czasie użytkowania oznaczają mniejsze koszty. Jest to dobry wybór dla osób, które na co dzień potrzebują korekcji wady wzroku.

Ale jeśli chcesz zmienić kolor oczu tylko przy jakiejś okazji, to możesz wybrać jednodniowe soczewki kolorowe. Wtedy nie musisz już martwić o ich pielęgnację i przechowywanie. Na koniec dnia po prostu je ściągasz i wyrzucasz! Kiedy najlepiej sprawdzają się kolorowe soczewki na jeden dzień?

– na randkę

– na halloween

– na specjalną imprezę

– na bal karnawałowy

Ale to wcale nie musi być konkretna okazja. Może to zrobić po prostu wtedy, gdy masz na to ochotę lub gdy chcesz zwrócić na siebie uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here