Jeżeli szukasz sposobu na radykalną zmianę wyglądu smartfona, zainwestuj w pokrowiec ozdobiony oryginalnym nadrukiem. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się wykonywaniem nadruków na pokrowcach, wybrać zdjęcia, które mają ozdobić jego powierzchnię i złożyć zamówienie. By cieszyć się unikalnością takiego gadżetu, zaprojektuj etui z własnych fotografii. Wówczas zyskasz niepowtarzalny pokrowiec o niezwykle osobistym charakterze.

Trzy etapy projektowania

Po odnalezieniu firmy, która zajmuje się sprzedażą pokrowców wykonanych na zamówienie, należy skorzystać z oferowanego przez nią kreatora etui i zabrać się do pracy. Pierwszy etap projektowania etui na telefon to wybór odpowiedniego rodzaju nakładki – z listy dostępnych modeli telefonów należy wybrać ten, dla którego chcemy przygotować pokrowiec. Dzięki temu mamy pewność, że zamówiona nakładka będzie pasowała na nasz telefon. Etap drugi to wskazanie schematu, według którego na powierzchnię pokrowca będą nanoszone wybrane przez nas grafiki czy fotografie. Etap trzeci to odnalezienie interesujących grafik z dostępnego katalogu i umieszczenie ich na powierzchni etui, zgodnie z wcześniej wybranym schematem. Jeśli zależy Ci na większej oryginalności, zaprojektuj etui ze zdjęć prywatnych. Wystarczy wgrać wybrane fotografie do kreatora, a narzędzie automatycznie dopasuje ich rozmiar do wielkości pokrowca, jednocześnie zachowując ich dobrą jakość. Na koniec możemy jeszcze uzupełnić nadruk krótkim tekstem, ale nie jest to obowiązkowe.

Kiedy warto zdecydować się na pokrowiec z nadrukiem?

Jeśli zdecydujesz się zaprojektować case ze zdjęcia prywatnego lub wykorzystasz do tego celu gotowe, darmowe grafiki, stworzysz niezwykle oryginalną osłonkę, która znacząco zmodyfikuje oryginalny wygląd Twojego telefonu. Taki case powinien przypaść do gustu wielu osobom stawiającym na indywidualizm, lubiącym się wyróżniać i szukającym gadżetów, które choć w minimalnym stopniu wyrażają ich bogatą osobowość. Pokrowiec z nadrukiem może być również ciekawym pomysłem na osobisty prezent. Gdy decydujesz się na taką opcję, zaprojektuj etui z wykorzystaniem prywatnych fotografii, które mają wartość sentymentalną zarówno dla Ciebie, jak i osoby, której chcesz wręczyć prezent.

Dzięki dostępności nowoczesnych narzędzi internetowych samodzielne zaprojektowanie pokrowca do telefonu jest zadaniem niezwykle łatwym w realizacji. Kreator etui to proste narzędzie otwierające przed użytkownikiem wręcz nieograniczone możliwości tworzenia spersonalizowanych pokrowców dla siebie i na prezenty. Co ważne, takie casy są dość tanie, a zatem mogą być doskonałą alternatywą dla jednokolorowych pokrowców sylikonowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here