Zabawki fisher price stworzone zostały po to, aby pobudzać wyobraźnię dziecka. Lecz nie tylko… One nie tylko przenoszą malucha w świat pełen wyzwań, ale również pozwalają odkrywać nowe, zaskakujące przygody. Zabawki fisher’a są niezwykle przyciągające – barwne, o ciekawych i przyjemnych melodiach i dźwiękach.
Misją fisher price jest sprawienie, by na twarzach tych najmłodszych pojawił się uśmiech, a nauka nowych umiejętności kojarzona była z zabawą. Każda zabawka tworzona jest z niesamowitymi szczegółami, dzięki czemu zyskując nową zabawkę – dziecko zyskuje również nowego przyjaciela. Prócz wyglądu zabawki muszą także spełniać odpowiednie wymagania, dlatego każda z nich przechodzi atest bezpieczeństwa.
Zabawa w życiu dziecka jest niezwykle ważna. Poprzez zabawę dziecko się rozwija, a dzięki zabawkom fisher price ten rozwój odbywa się w sposób przyjemny i pobudzający. Produkty fisher price zachwycają, urzekają, uczą i zachęcają. W jaki sposób? Każdy przedmiot jest dostosowany do potrzeb małego człowieka i stworzony z myślą o wybranej grupie wiekowej.
Projektanci zabawek fisher’a obserwują dzieci przy zabawie, co pozwala im na głębsze zrozumienie poszczególnych etapów rozwoju, a co za tym idzie – na tworzenie coraz to ciekawszych i wspomagających pozycji.
Ważne, aby maluch posiadał zabawki różnego typu – do zabawy spokojnej i pobudzającej, do domu i do szaleństw na podwórku, rozwijające wyobraźnię, skłaniające do myślenia, naśladowania oraz do tworzenia.
Fisher price przygotował serię produktów, które nazwane są odpowiednimi tytułami – dzięki czemu rodzic szybciej może znaleźć interesujące go przedmioty. Wśród nich wymienić można chociażby „Ucz się i śmiej” ze szczeniaczkiem-uczniaczkiem na czele.
Dla najmłodszych przygotowane zostały bardzo kolorowe, śliczne grzechotki i gryzaczki. Rodzice chętnie korzystają także z uspokajaczy (do wyboru również z projektorem) czy z kolorowym mat muzycznych. Fisher proponuje również zabawki interaktywne czy maty edukacyjne. Dla maluszków znajdą się również świecące przytulanki czy akcesoria do kąpieli. Dla siedzących niemowląt idealnie sprawdzą się także kolorowe, miękkie klocki, kostki edukacyjne oraz rewelacyjne maty gimnastyczne.
Dla tych już bardziej aktywnych maluchów fisher price ma do zaoferowania przyciągające uwagę chodziki-pchacze, które nie tylko pozwalają sprawnie nauczyć się stawiać pierwsze kroki, ale również dzięki swemu urozmaiconemu panelowi rozwijają sfery malucha.
Zabawki aktywizujące zdecydowanie są mocną stroną fisher’a, gdyż prowokują szkraba do samodoskonalenia poprzez fantastyczną zabawę.
Lecz im dziecko starsze, tym bardziej zabawka musi przyciągać. Fisher price i tu ma rozwiązanie: dwulatek znajdzie dla siebie książeczkę z najciekawszymi wierszykami, trzylatek chętnie potańczy i pośpiewa z interaktywnym pieskiem BeBo, a czteroletni przedszkolak na pewno będzie raźniej dreptał ze spacerowym słonikiem.
Od akcesoriów dla niemowląt i zabawek dla najmłodszych, po zabawki dla starszaków i przedszkolaków – w fisher price znaleźć można mnóstwo produktów, które nie tylko stymulują rozwój na każdym poziomie, ale również zapewniają niesamowitą przygodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here