Każdy chłopiec z zaciekawieniem i nieukrywaną fascynacją patrzy na wielkie auta – traktory, ciągniki, ciężarówki, pozostałe maszyny rolnicze i ciężkie pojazdy. Marzy im się posiadanie własnego samochodu tego typu, z którym mógłby robić co tylko chce. I co wtedy przychodzi z pomocą? Zabawki Bruder! Dlaczego? Jakie wybrać? Co jest w nich takiego niesamowitego? Jaka właściwie jest ta firma?
Przede wszystkim warto wspomnieć, że zabawki tego producenta powstają od początku do końca w Niemczech – to czyni je bezpiecznymi i okazują się być tworzonymi z najwyższej jakości produktów. Wszystkie posiadają certyfikat CE – oznacza to, że producent spełnia wszystkie wymogi dyrektyw unijnych, które dotyczą bezpieczeństwa dziecka, środowiska i tego, że wszelkie zagrożenia zostały wykryte i wyeliminowane. Jest to niezwykle ważne dla maluchów, ale także istotne staje się to dla rodzica przy wyborze zabawek dla swojego ,,oczka w głowie”.
Wszystkie pojazdy tej marki są wykonywane w skali 1:16. Wiele maszyn można ze sobą łączyć, co powoduje, że możliwości zabawy nigdy się nie kończą! Ale firma ta nie proponuje dzieciom jedynie pojazdów… Istnieją różne serie zabawek, które dopasowane są do najróżniejszych kategorii wiekowych. Seria Profi skierowana jest dla dzieci od trzeciego roku życia – odzwierciedlają najróżniejsze pojazdy, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z zachowaniem najdrobniejszych nawet szczegółów. Każdy, nawet najbardziej wymagający mały konsument, z pewnością będzie zadowolony z posiadania w swojej kolekcji zabawek tego rodzaju. Kolejną opcją dla dzieci są figurki bWorld, również wykonywane w skali 1:16. Figurki mają ruchome głowy, dłonie i kończyny więc można je dowolnie pozować. Spokojnie zmieszczą się w samochodach tej samej marki, wzbogacając zabawę. Dostępne w tej serii są także budynki i sprzęty. Czyż to nie gwarantuje im naprawdę świetnej zabawy?
Ostatnią serią jest seria Roadmax. To opcja dla najmłodszych – mogą się nią bawić dzieci już od drugiego roku życia. Wyróżnia je to, że posiadają miękkie, gumowe opony. Mają wiele ruchomych elementów, z zachowaniem odpowiednich ograniczeń dla mniejszych dzieci. Gdzie można z nich korzystać? Zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas doskonałej zabawy na dworze – na przykład w piaskownicy.
Każdy maluch znajdzie coś dla siebie w ofercie tego producenta. Zabawki Bruder są bezpieczne, produkowane z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim – są bardzo ciekawe dla maluchów. Z pewnością każdy chłopiec, a nawet dziewczynka jeśli lubi takie zabawy, znajdzie coś, co będzie im odpowiadało. Różnego rodzaju pojazdy, figurki, sprzęty, rozwiązania techniczne – naprawdę mają z czego wybierać. A rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech podczas zabawy produktami tej marki. Każdy wychodzi z tego zwycięsko. Dodatkowe atuty? Szeroka oferta, ciekawe ceny i niesamowicie realistyczne zabawki. Niech nikt się nie zastanawia i bez wahania sięga po zabawki firmy Bruder! Z pewnością są tego warte.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here