Przychodząc do kawiarni, zazwyczaj zwracamy uwagę tylko na to, co mieści się na niewielkim kawałku lady – tuż przy kasie fiskalnej i terminalu. Tymczasem wyposażenie takiego lokalu jest całkiem spore.

Co się na nie składa? I dlaczego warto zadbać o to, by wszystko było najwyższej jakości? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Czytaj dalej!

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

Każda kawiarnia powinna być wyposażona w wysokiej klasy sprzęt – taki, który będzie niezawodny, nie będzie łatwo ulegał awariom, a w razie nieprzewidzianych sytuacji ktoś po prostu szybko go naprawi.

Profesjonalizm sprzętu gastronomicznego oznacza również jego optymalizację – zarówno pod kątem zużycia energii elektrycznej czy wody, jak i dostosowania go do wymogów branży. W tym przypadku konieczne jest to, żeby serwować klientom wiele dań i napoi w krótkim czasie. Ma być porządnie i sprawnie.

Sprzęt, który jest tworzony typowo dla branży gastronomicznej, jest łatwy w utrzymaniu czystości, spełnia wszystkie niezbędne normy i przepisy, a także poprawia komfort pracy zatrudnionego w kawiarni personelu. Nie bez znaczenia jest także to, że znacznie ułatwia jego pracę.

Przeczytaj także: https://www.mini-kultura.pl/jakie-wyposazenie-gastronomii-sprawdza-sie-w-pracy/

Szukasz nowoczesnych pieców do gastronomii? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na gp-piece.pl. A jeśli potrzebujesz wysokiej jakości urządzeń do wyposażenia pralni przemysłowych, nie zapomnij odwiedzić gp-pralnia.pl.

Sprzęt gastronomiczny z GastroProdukt do kawiarni

Trudno wyobrazić sobie kawiarnię bez ekspresów do kawy, młynków czy ziaren kawy, pochodzących z różnych części świata. Na tym jednak nie koniec, bo w takim lokalu trzeba zadbać również o dobrej jakości herbaty i składniki do naparów. Ponadto przydatne są automatyczne wyciskarki do cytrusów i gastronomiczne sokowirówki produkowane specjalnie z myślą o tego typu lokalach.

Wyposażając kawiarnię, nie wolno zapomnieć o sprzęcie, który pozwala na przygotowanie i przechowywanie świeżych wypieków, a także deserów. Bez wątpienia przydatne są m.in. piece konwekcyjne, stoły piekarnicze, szafy chłodnicze czy witryny cukiernicze. Do tego dochodzą czekoladziarki, automaty do bitej śmietany, gofrownice, blendery barowe, granitory, kruszarki oraz kostkarki do lodu.

Przekonaj się o korzyściach bezpośrednich zakupów u producenta – GastroProdukt oferuje niezawodne wyposażenie gastronomii i kompleksową obsługę doradczą dla Twojego biznesu. Sprawdź naszą ofertę na GastroProdukt.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here