Nadmiernie wypadające włosy to problem, który w równym stopniu frustruje mężczyzn, co kobiety. Powoduje powstawanie kompleksów, pogarszanie się samopoczucia, trudności w zawieraniu znajomości, a nawet wycofanie się z życia towarzyskiego. Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem, który pozwala uporać się z łysieniem różnego typu. Dlaczego warto postawić na tę metodę?

Bez skalpela, z trwałymi efektami

Osoby zmagające się z łysieniem, nierzadko stawiają na inwazyjne metody chirurgiczne, a pośród nich przeszczep włosów. Niestety, istnieje ryzyko niepowodzenia, ale i osiągnięcia efektów, które po prostu nie będą zadowalające dla pacjenta. Trzeba również mieć na uwadze blizny, które pozostają na głowie po wykonanym przeszczepie. Ostatecznie okazuje się, że ta metoda na zamaskowanie łysienia czy też zagęszczenie włosów, ma sporo wad.

Bez skalpela i z trwałymi efektami – czy to w ogóle możliwe? Wybierając mikropigmentację skóry głowy, można się przekonać, że połączenie nieinwazyjnej metody z bardzo dobrymi efektami, do tego trwałymi, jest realne. Na ten sposób tuszowania łysienia oraz zakrywania blizn po już wykonanym przeszczepie włosów, decyduje się coraz więcej osób.

Na czym polega zabieg?

W mikropigmentacji skóry głowy stosuje się naturalne pigmenty, które zostają indywidualnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Wprowadzane płytko podskórnie, oferują pożądany efekt już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze i najbardziej widoczne rezultaty, czasami wymagają powtórzenia całego procesu wprowadzania pigmentu.

Zabieg nie wiąże się z dużym dyskomfortem dla pacjenta. Mogą z niego skorzystać praktycznie wszyscy, także osoby, które liczą na wizualny efekt zagęszczenia włosów. U panów mających całkowicie łysą głowę, rezultat przypomina bardzo krótko ściętą fryzurę i jest niezwykle naturalny.

Jeśli brak włosów lub ich nadmierne wypadanie zaczynają niekorzystnie wpływać na codzienne funkcjonowanie, warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji, którą oferuje https://www.mikrohair.pl/. Mikro Hair to pierwszy w Polsce ośrodek specjalizujący się w tego typu zabiegach. Po konsultacji można liczyć na profesjonalnie przeprowadzony zabieg, z zastosowaniem najnowszych i sprawdzonych technik, dla gwarancji uzyskania trwałego rezultatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here