Black week w sklepie meblowym – nie przeocz!

0
967

Zakup mebli to spory wydatek, dlatego dobrze jest poszukiwać rozwiązań, które nieco odciążą portfel podczas urządzania mieszkania. Sklepy meblowe często oferują różnego rodzaju promocje, jednak zwykle są one stosunkowo niskie – można liczyć na jedynie kilka procent rabatu, podczas gdy koszt mebli jest naprawdę duży. W pomocą przychodzi black week w sklepie meblowym, podczas którego istnieje możliwość zakupu mebli nawet o połowę taniej.

Meble z wyprzedaży

Black week to nie to samo, co wyprzedaż mebli. Nie jest ona zwykle dobrze kojarzona i nie spotyka się z dobrym odbiorem wśród klientów. Powodem są końcówki kolekcji, które wystawiane są na wyprzedażach. Trudno jest z nich dobrać komplet, który pozwoli na pełne umeblowanie mieszkania. Z drugiej strony na wyprzedażach często znajdują się meble nieco wybrakowane, które mają pewne wady konstrukcyjne. Ich cena zwykle jest bardzo niska, jednak jakość pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem black week to zupełnie coś innego, niż wyprzedaż. Jego źródłem jest Black Friday, który przypada na ostatni piątek listopada. Jest to amerykańska tradycja, która obliguje do obniżania cen w sklepach różnego typu. W Polsce Black Friday także dobrze się przyjął, a niektóre sklepy organizują black week, który – jak sama nazwa wskazuje – trwa nie jeden dzień, a cały tydzień. Black week w sklepie meblowym zaczyna się więc już od poniedziałku, który poprzedza ostatni piątek listopada i trwa aż do niedzieli.

Co można kupić?

Podczas black week w sklepie meblowym przecenione są głównie produkty z nowej kolekcji, które po okresie tygodnia wrócą do swojej ceny wyjściowej. Dlatego też z zakupami należy się pospieszyć – najlepszej jakości i najbardziej stylowe produkty zwykle wyprzedają się już pierwszego dnia promocji. Przecenione są łóżka, szafy, kanapy, krzesła, kuchnie, komody czy stoły, a także wiele innych rzeczy. Całość promocji zależy jednak w dużej mierze od polityki sklepu – choć dziś już chyba żaden punkt handlowy nie wycofa się z Black Friday, to, co kupimy po obniżonej cenie, zależy już od właściciela czy kierownika sklepu. Nie wszystkie sklepy przeceniają cały swój towar – niektóre udzielają rabatów tylko na wybrane kategorie produktów, dlatego należy bardzo uważnie czytać regulamin promocji przed zakupem. Niemniej jednak samo dokonanie zakupu w promocyjnej cenie jest bardzo opłacalne, jeśli akurat klient urządza mieszkanie bądź chce wymieć niektóre meble. Warto zwrócić uwagę na to, że część promocji sięga aż pięćdziesięciu procent, czyli połowy ceny. Taka oferta, być może, powtórzy się dopiero podczas zimowych wyprzedaży. Wtedy jednak sporej części towaru może już nie być na stanie sklepu, gdyż zostanie ona wyprzedana podczas listopadowych obniżek. Wymiana mebli przed świętami Bożego Narodzenia to doskonały sposób na to, aby odświeżyć mieszkanie na przyjazd gości. Co więcej, black week w sklepie meblowym obowiązuje zwykle nie tylko w punktach stacjonarnych, ale i w sklepach internetowych, przez co można w wygodny sposób dokonać zakupów.

Skorzystaj z okazji w sklepie Scandishop:

Black Friday – https://www.scandishop.pl/Black-Friday

Cyber Monday – https://www.scandishop.pl/Cyber-Monday

Black Week – https://www.scandishop.pl/Black-Week

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here