O przeszczepie włosów marzy mnóstwo tych osób, które gdy patrzą w lustro widzą błysk skóry w tym miejscu, w którym niegdyś znajdowały się gęste włosy. Z profesjonalną pomocą tym wszystkim osobom przychodzą bezbolesne oraz w pełni komfortowe przeszczepy włosów Warszawa.

Przeszczepy włosów dziś a dawniej

Każdy z nas chciały cieszyć się z posiadania bujnej fryzury, która niejednokrotnie potrafi dodać niesamowitego uroku osobistego. Tymczasem z wielu powodów, przede wszystkim u mężczyzn dochodzi do znacznego przerzedzenia włosów. Wówczas to z pomocą przychodzi przeszczepianie włosów Warszawa.

We współczesnych czasach zabieg ten odbywa się w bardzo komfortowych i w pełni bezpiecznych dla warunkach, a pacjenci nie narzekają na ból. Małoinwazyjny zabieg metodą FUE pozwala już po kilku dniach wrócić do pracy i na nowo cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Inaczej przeszczepianie włosów wyglądało jeszcze kilkanaście lat temu.

Pierwszy zabieg na świecie został wykonany w 1939 roku przez japońskiego lekarza Okuda. Niemniej wówczas było on bardzo bolesny, a na głowie pozostawały blizny.

Profesjonalne wszczepianie włosów Warszawa

Dziś przeszczepy włosów Warszawa cieszą się ogromną popularnością, a na zabieg ten decyduje się mnóstwo osób. Przed jego wykonaniem trzeba zawsze ustalić z lekarzem nową linię włosów na czole, w taki sposób, aby uzyskać w pełni naturalny wygląd. Przed zabiegiem jest zawsze podawane pacjentowi znieczulenie miejscowe.

Kolejną, niezwykle istotną czynnością jest przeprowadzenie zabiegu. Wszczepianie włosów Warszawa zazwyczaj trwa do 1–3,5 godzin. Czas wykonywania zabiegu jest w dużej mierze zależny od rozmiaru łysiny, liczby wszczepianych implantów oraz wieku pacjenta.

Zabieg ten polega na pobraniu poszczególnych mieszków włosowych i w szczepieniu ich w miejsce łysiny. Blizna po pobranym pasku, zazwyczaj ma milimetrową szerokość, zatem nie ma większego problemu aby skutecznie ukryć ją pod włosami. Miejsce, w które są przeszczepiane włosy jest nasączane roztworem soli fizjologicznej, dzięki któremu skóra robi się twardsza.

Istotne przeciwwskazania do przeszczepu włosów

Nie każda osoba może pozwolić sobie na wykonanie przeszczepu włosów. Zabieg ten nie jest wskazany dla osób borykających się z poważnymi chorobami, wśród których można wymienić: zaawansowaną cukrzycę, nowotwory oraz choroby układu krążenia.

Istotnym przeciwwskazaniem do wykonania przeszczepu włosów są również stany zapalne skóry głowy oraz gdy łysina obejmuje większą część głowy. Ponadto zabieg ten nie jest wskazany dla osób

borykających się z poważnymi zaburzeniami hormonalnymi.

Niemniej jeśli nie występują jakiekolwiek przeciwwskazania to warto zdecydować się na przeszczepianie włosów Warszawa i na nowo cieszyć się z posiadania pięknych i bujnych włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here